Menu Zamknij

Festiwal „Zaczarowany Mikrofon” – trzeci koncert eliminacyjny już 23 września!

Fioletowy mikrofon i dwie nuty na kolorowym tle.

Fundacja Rytm Gliwice zaprasza na popołudnie i wieczór pełne muzycznych wrażeń. W najbliższą sobotę 23 września 2023 odbędzie się trzeci koncert eliminacyjny w ramach V Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Osób z Niepełnosprawnościami ”Zaczarowany Mikrofon”. Już o godzinie 14:00 uczestnicy wezmą udział w warsztatach, a o 16:00 na scenie Gliwickiego Ośrodka Działań Społecznych Centrum 3.0 (ul. Studzienna 6) rozpoczną się występy otwarte dla publiczności.

Osoby z niepełnosprawnościami rzadko decydują się na start w ogólnodostępnych konkursach wokalnych, przez co ich talent pozostaje niezauważony. Dzięki festiwalowi organizowanemu przez Fundację Rytm Gliwice mogą zaprezentować swoje umiejętności, muzyczną pasję i zachwycić słuchaczy. W poprzedniej edycji w finale wystąpiło 40 uczestników, których wyłoniono spośród aż 120 osób śpiewających w eliminacjach!

23 września 2023 przyjdźcie do Centrum 3.0 o godz. 16:00 – uczestnicy Festiwalu „Zaczarowany Mikrofon” zabiorą Was do pięknego świata pełnego muzyki! Wstęp wolny.

Projekt jest finansowany z budżetu Miasta Gliwice i został objęty patronatem Prezydenta Miasta Gliwice Adama Neumanna.