Menu Zamknij

„Wszystko w rodzinie” – spektakl dla osób niesłyszących

Na zdjęciu fragment spektaklu "Wszystko w rodzinie" - pięciu aktorów w nietypowych pozach stoi w oknie.

Teatr Miejski w Gliwicach zaprasza na spektakl z udogodnieniami dla osób niesłyszących. 26 lutego 2023 r.  godz. 18.00 zaprezentowana zostanie farsa Raya Conneya „Wszystko w rodzinie” w reżyserii Andrzeja Nejmana – z napisami i tłumaczeniem na polski język migowy.

Rezerwacji biletów można dokonać mailowo na adres: bow@teatr.gliwice.pl lub przez system elektroniczny – Teatr prosi, by osoby z niepełnosprawnością słuchu rezerwowały miejsca oznaczonych fioletowym kolorem.
Ilość przenośnych pętli indukcyjnych jest ograniczona. Osoby chcące skorzystać z pętli proszone są o mailowe zgłoszenie na adres: bow@teatr.gliwice.pl

Zaproszenie w PJM – kliknij tu.

Więcej informacji o spektaklu – kliknij tu.

Spektakl jest częścią projektu „Teatr w strefie ciszy”, który Teatr Miejski realizuje uczestnicząc w programie „Kultura bez barier”. W ramach zadania Teatr podejmuje starania, by dostosować teatralną mentalność, przestrzeń i stronę internetową do potrzeb osób niesłyszących, a jego głównym celem jest zaproszenie do uczestnictwa w spektaklach jak najszerszego grona widzów. Pierwszy spektakl dostosowany do potrzeb osób niesłyszących zaprezentowano w styczniu, a były to „Szalone nożyczki” w reżyserii Marcina Sławińskiego.

Foto: Jeremi Astaszow. Źródło: Teatr Miejski w Gliwicach