Menu Zamknij

Trwa nabór do nowej sekcji sportowej dla dzieci i młodzieży do lat 18 poruszających się na wózkach

Logo klubu IKS Jeźdźcy - szarozielona tarcza z nazwą klubu i piłką do rugby. Na górze dwa czarne końskie łby patrzące w prawo i lewo. Obok wizerunek czarnego wierzgającego konia.

IKS Jeźdźcy PreZero Arena Gliwice prowadzi nabór do nowej sekcji dla dzieci i młodzieży do lat 18 poruszającej się na wózkach. IKS Jeźdźcy to Integracyjny Klub Sportowy – główną dyscypliną jest rugby na wózkach w odmianie paraolimpijskiej.
III sekcja powstaje z myślą o dzieciach i młodzieży poruszających się na wózkach, które ze względu na swą niepełnosprawność nie mogą lub nie są w stanie grać w rugby na chwilę obecną, a chciałyby być częścią drużyny, wspólnie ćwiczyć i trenować. Zajęcia będą się odbywać w tych samych dniach, podczas których trenuje cała drużyna, aby wszyscy mogli czuć się jej częścią.

Podczas treningów będą prowadzone ćwiczenia ogólnokondycyjne wzmacniające i rozwijające sprawność oraz treningi na lżejszych wózkach rugbowych dzięki czemu uczestnicy będą mogli zaznajomić się z grą w rugby, a chętni również zacząć powoli przygotowywać się do wejścia na boisko.

Zajęcia są bezpłatne.

Osoba do kontaktu: Ewelina Piszczek. Numer telefonu: 503 810 273, adres e-mail: iks@jezdzcy.pl

Plakat dotyczący naboru do nowej sekcji. Na zdjęciu sześciu młodych chłopców na wózkach, noszą koszulki sportowe z logo IKS Jeźdźcy. Przebywają na hali sportowej. W tle widać innych zawodników.
źródło: IKS Jeźdźcy PreZero Arena Gliwice