Menu Zamknij

10 urodziny Stowarzyszenia osób niepełnosprawnych i ich rodzin „Podajmy-sobie-ręce”

Dwie tancerki w czarnych strojach, w dłoniach trzymają płonące flary, za nimi płonące konstrukcje. Tańczą na śniegu, jest ciemno, jedynie ogień rozświetla noc.

Stowarzyszenie osób niepełnosprawnych i ich rodzin „Podajmy-sobie-ręce” z Gliwic obchodzi w tym roku 10-lecie funkcjonowania. Z tej okazji w piątek 1 grudnia zorganizowało w Centrum 3.0 – Gliwickim Ośrodku Działań Społecznych pełne atrakcji obchody swojej rocznicy. Impreza była także okazją do świętowania z okazji przypadającego w 3 grudnia Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami.

Podczas wydarzenia nie zabrakło życzeń i gratulacji, a także jubileuszowego tortu. Część artystyczną zainaugurował występ taneczny Ani Vegi Zumety. Tuż po nim z urodzinowymi gośćmi spotkał się Grubson – ceniony raper, wokalista i producent muzyczny. Była to okazja do lepszego poznania artysty, a także zrobienia wspólnych zdjęć czy zdobycia autografów. Na koniec, mimo mrozu i śniegu, emocje uczestników rozgrzał wyjątkowy występ teatru ognia Nam-Tara. Rocznicowy wieczór dostarczył wszystkim wielu pozytywnych wrażeń.

Stowarzyszeniu „Podajmy-sobie-ręce” życzymy kolejnych równie udanych inicjatyw i powodzenia w codziennych działaniach.