Menu Zamknij

[GAMA] – Gliwicka Aplikacja Miejskich Aktywności

Grafika promująca aplikację GAMA. Przedstawia smartfona z włączoną aplikacją na tle Gliwic oraz hasło Cała GAMA Możliwości.

Od marca informacje o wszystkich imprezach i wydarzeniach organizowanych w Gliwicach znajdują się w jednym miejscu – na stronie internetowej: gama.gliwice.eu i w aplikacji na smartfona, którą można pobrać bezpłatnie w sklepach Google Play oraz App Store. [GAMA] jest dostosowana do potrzeb użytkowników ze szczególnymi potrzebami – posiada takie funkcje jak kontrast i zmiana rozmiaru czcionki oraz inne udogodnienia oferowane przez systemy zainstalowane standardowo w urządzeniach mobilnych.

[GAMA] to podręczne kalendarium wydarzeń, które można filtrować zgodnie z tym, co nas interesuje. Znajdziemy tu odbywające się w mieście spektakle, pikniki, koncerty, wystawy, aktywności społeczne, pikniki, warsztaty i wiele innych. Aplikacja przyda się także organizatorom imprez, którzy mogą skorzystać z formularza „Zgłoś wydarzenie” i w ten sposób współtworzyć informator.

[GAMA] to również baza miejsc, takich jak instytucje kultury, obiekty zabytkowe, parki, hotele czy lokale gastronomiczne, z której skorzystają nie tylko turyści, ale wszyscy miłośnicy wędrówek po Gliwicach.

W przyszłości [GAMA] zyska nowe funkcje, jak spacer z audioprzewodnikiem oraz możliwość organizacji gier terenowych i konkursów opartych na aktywności użytkowników.

Zachęcamy do korzystania z aplikacji, a w razie pytań do kontaktu z pracownikami Centrum Kultury Victoria w Gliwicach, które jest jej operatorem.