Menu Zamknij

Bezpłatne treningi piłkarskie dla dzieci z niepełnosprawnościami

Trening na boisku. Na pierwszym planie pachołki, piłka do piłki nożnej, w tle widoczni ludzie w strojach sportowych i bramka.

Akademia Piłkarska FUTBOLANDIA prowadzona przez Fundację Sport-Travel organizuje bezpłatne treningi piłkarskie dla dzieci w wieku od 7 do 13 lat, które posiadają orzeczenie o niepełnosprawności lub potrzebie kształcenia specjalnego. Zajęcia odbywają się w czwartki o godz. 16:30 na terenie Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 7 (ul. Gierymskiego 7), w grupie liczącej do 12 uczestników.

Treningi są realizowane w ramach ogólnopolskiego projektu PZU Futbol Plus. Jego celem jest aktywizacja dzieci i młodzieży z różnymi niepełnosprawnościami poprzez trening piłki nożnej. Dzięki udziałowi w zajęciach sportowych dzieci rozwijają koordynację ruchową i umiejętności społeczne. Wykwalifikowana kadra zapewnia poziom zajęć dostosowany do potrzeb i możliwości uczestników.

Link do szczegółowych informacji, regulaminu i formularza zgłoszeniowego. Możliwy jest także kontakt telefoniczny z organizatorem pod numerem: 502 689 969.

Źródło: Fundacja Sport-Travel