Menu Zamknij

Spotkanie z Grubsonem oraz występ teatru ognia na 10-lecie gliwickiego stowarzyszenia „Podajmy-sobie-ręce”

Stowarzyszenie osób niepełnosprawnych i ich rodzin „Podajmy-sobie-ręce” z Gliwic obchodzi w tym roku 10 urodziny. Z tej okazji już w najbliższy piątek 1 grudnia organizuje w Centrum 3.0 – Gliwickim Ośrodku Działań Społecznych (ul. Studzienna 6) wydarzenie pełne atrakcji. W programie między innymi:

  • spotkanie z wokalistą i raperem Grubsonem,
  • występ teatru ognia Nam-Tara
  • pokaz tańca w wykonaniu gliwiczanki Anny Vegi Zumety.

Początek o godzinie 17:30. Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona. Impreza będzie też okazją do świętowania  przypadającego w niedzielę 3 grudnia Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami. Serdecznie zapraszamy.  

Stowarzyszenia osób niepełnosprawnych i ich rodzin „Podajmy-sobie-ręce” zostało założone w Gliwicach w 2013 roku. Znane jest z akcji takich jak „Piękni i Zdrowi” czy wolontariatu opiekuńczego. Organizacja działa na rzecz osób z niepełnosprawnościami i ich rodzin poprzez pobudzanie do różnego typu aktywności, nabywania nowych umiejętności, spotkania z interesującymi osobami oraz wyjazdy integracyjne. Ozdoby świąteczne autorstwa podopiecznych stowarzyszenia każdego roku cieszą się ogromną popularnością wśród kupujących w ramach świątecznych kiermaszów.