Menu Zamknij
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Radzenie sobie ze stresem i dbałość o swój dobrostan psychiczny – warsztat psychologiczny

12 maja, 2023 @ 17:00 - 18:30

Baner promocyjny warsztatów psychologicznych

W ramach projektu „Biblioteka łączy” Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na warsztat psychologiczny, który przybliży uczestnikom wiedzę na temat stresu i metod dbania o dobrostan psychiczny. Jak radzić sobie ze stresem, redukować poziom napięcia i wzmacniać samokontrolę? W jaki sposób budować własne zasoby by wzmocnić odporność psychiczną? Jakie są metody na zachowanie spokoju i skutecznie działanie w trudnych sytuacjach? To pytania, na które uczestnicy poszukają odpowiedzi w testach i ćwiczeniach praktycznych.

Obowiązują zapisy: tel. 32 238 26 24 lub instrukcyjny@biblioteka.gliwice.pl
Podczas spotkania zapewnione są: tłumaczenie na polski język migowy, pętla indukcyjna oraz dostępność architektoniczna.

Urszula Janota – psycholog, doradca zawodowy, nauczyciel dyplomowany. Ukończyła Wydział Pedagogiki i Psychologii UŚ w Katowicach. Uczestniczyła w wielu szkoleniach specjalistycznych (logopedia i glottodydaktyka z terapią pedagogiczną). Jest certyfikowanym terapeutą metody Instrumental Enrichment. Zajmuje się diagnozą i terapią indywidualną dzieci i młodzieży, prowadzi warsztaty psychoedukacyjne dla rodziców i osób dorosłych. Od 2004 r. do teraz w ramach realizacji projektów unijnych prowadzi spotkania grupowe oraz indywidualne wspierające umiejętności radzenia sobie ze stresem i wypaleniem zawodowym, rozwój umiejętności społecznych, kreatywności, potencjału zawodowego i osobistego.

Przedsięwzięcie jest częścią projektu „Kultura bez barier”, realizowanego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach Działania 4.3 Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Szczegóły

Data:
12 maja, 2023
Godzina:
17:00 - 18:30

Organizator

Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach

Miejsce wydarzenia

Biblioteka Centralna
ul. Kościuszki 17
44-100 Gliwice, Poland
+ Google Map