Menu Zamknij
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

GIT – Gliwickie Improwizacje Teatralne – finał przeglądu

21 września @ 00:00

Gliwickie Improwizacje Teatralne to otwarty konkurs dla amatorskich grup teatralnych, szkolnych grup teatralnych, ale też i osób indywidualnych których marzeniem jest występ na scenie. Przedmiotem konkursu jest interpretacja tematu przewodniego „Zdrowie psychiczne”. Zgłosić – do 5 czerwca 2024 r. – mógł się każdy pod warunkiem wzięcia udziału w warsztatach oraz przygotowania występu w temacie zdrowia psychicznego.  Konkurs skierowany jest przede wszystkim do mieszkańców Gliwic. Dopuszczalne są przedstawienia oparte na wszystkich formach wypowiedzi teatralnej. Forma sceniczna nie może przekraczać 30 minut.

Więcej informacji i regulamin na stronie Stowarzyszenia „Cała Naprzód”: www.calanaprzod.org/gliwickie-improwizacje-teatralne

Przy okazji finałowego przeglądu odbędzie się wystawa prac Magdaleny Marcinowskiej „Świat Hipków i Filigów”, która przedstawia dwie społeczności, charakteryzujące się różnymi niepełnosprawnościami, schorzeniami oraz fobiami, w tym dotyczącymi zdrowia psychicznego.

Wydarzenie otrzymało wsparcie w ramach programu Centrum Kultury Victoria „Start-up kulturalny”.

Szczegóły

Data:
21 września
Godzina:
00:00

Organizator

Stowarzyszenie „Cała Naprzód”
Phone
+48 502 320 658
Email
kontakt@calanaprzod.org
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Centrum Kultury Victoria – Scena Bojków
Parkowa 5
Gliwice,
+ Google Map