Menu Zamknij
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Warsztaty fotograficzne

24 maja @ 17:00 - 19:00

Baner promocyjny ze zdjęciem fotografa Michała Buksy

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na warsztaty fotograficzne prowadzone przez Michała Buksę, które odbywają się w ramach projektu „Biblioteka łączy”. Podczas warsztatów uczestnicy poznają podstawy fotografii, dowiedzą się jak zrobić portret, zdjęcia rodzinne czy pamiątkowe z wakacji, również smartfonem. Zapoznają się także z edycją zdjęć w programach graficznych.

Michał Buksa – artysta fotograf. Od wielu lat fotografia jest jego pasją. Uczestnik krajowych i międzynarodowych plenerów, wystaw zbiorowych oraz indywidualnych. Jego twórczość pojawiała się w wielu wydawnictwach. Zajmuje się grafiką komputerową i fotografią. Uwielbia zagęszczony kadr i uchwycenie znanych budowli w niekonwencjonalny sposób. Z przyjemnością spaceruje z aparatem polując na interesujące tematy. Jego ulubionym fotograficznym poligonem jest scena teatralna i koncertowa.

Obowiązują zapisy: tel. 32 238 26 24 lub instrukcyjny@biblioteka.gliwice.pl

Podczas spotkania zapewnione są: tłumaczenie na polski język migowy, pętla indukcyjną oraz dostępność architektoniczną.

Wydarzenie jest częścią projektu „Kultura bez barier”, realizowanego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach Działania 4.3 Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Szczegóły

Data:
24 maja
Godzina:
17:00 - 19:00

Organizator

Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach

Miejsce wydarzenia

Biblioteka Centralna
ul. Kościuszki 17
44-100 Gliwice, Poland
+ Google Map